O Firmie

Informujemy, że Pan Toni Shterev oraz Wojciech Smolorz NIE są uprawnieni do reprezentacji spółki w żadnym zakresie.

linia_1

O Firmie

Firma Dobaj działa od roku 2001, przez lata zbudowała zaufanie kontrahentów. Stawiamy na ciągły rozwój i inwestycje. Doświadczona kadra pracowników dba o najwyższą jakość produktu.

 

 

 

 

 

 

linia_2

Linia produkcyjna

Posiadamy linię produkcyjną do produkcji 5cio warstwowej folii stretch włoskiej firmy Dolci. Produkujemy folię metodą cast (wylew). Jesteśmy w stanie produkować folię o grubościach od 13 µm do 30 µm. Znajomość technologi dobierania granulatów pozwala nam uzyskiwać folie o różnych rozciągliwościach od typowych 160% do super wytrzymałych filii o ropociągu 350%.

 

 

 

 

 

magazyn_foliaMagazyn

W naszych magazynach nieustannie znajdują się folie o różnych parametrach technicznych jak i o różnym nawoju. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać większości zamówień od naszych klientów w bardzo krótkim czasie.

 

 

 

 

 

magazyn_workiGranulaty

Stosujemy granulaty najlepszej jakości co jest głównym warunkiem uzyskania dobrej jakości folii. W naszych magazynach mamy zróżnicowaną gamę granulatów co pozwala nam produkować folię stretch o różnych parametrach w zależności od zapotrzebowania klienta.